Отзывы о магазине(69)

Купував костюм Leone Ambassador. Працівник магазину терплячий та комунікабельний. Допоміг підібрати розмір. Костюм прийшов як треба. Якість добра. Рекомендую даний магазин. Успіхів працівникам!

15.06.2023

Швидка відправка, ціни переважно дешевше ніж в інших магазинах по Києву, чудовий вибір товарів.

27.04.2023

Давно хотіла купити кімоно. Замовити вийшло дуже легко, відповідає якості, видно що оригінальний. Дуже здивувала вартість, тому що це недорого за такий товар. Замовлення моє приїхало швидко, і таке як я хотіла, дуже задоволена. Дякую за допомогу при замовленні. Доставка пройшла дуже швидко, за це окреме спасибі. Гарантія стовідсоткова. Дуже задоволена своїм замовленням, дякую вам за вашу гарну роботу.

07.03.2023

Супер швидкість та якість обслуговування! Замовив ввечері 18:40 рукавиці, в той же день їх і відправили. Дуже вдячний магазину, що підстрахували з подарунком, котрий інший магазин так і не відправив за 3 дні!

02.03.2023

Чудовий магазин! Завжди швидко відповідають, завжди щось ціне порадять і допоможуть з вибором.
Рекомендую від щирого серця!

23.02.2023

Замовила на сайті футболку VNK в подарунок чоловікові. Дуже порадувала вартість і час доставки. Прийшло все швидко, футболка оригінальна, якість супер, всім раджу.

08.02.2023

Обидва пальця на лівій і правій рукавиці, мають наповнювач, це видно навіть на фото, а то як ви б'єте снаряд, нам не відомо, під яким кутом і як тримаєте лікоть. Якби ми не хотіли обмінювати неякісний товар, ми б не оплачували Ваше повернення за свій рахунок.

02.02.2023

Я і фото вам рукавиць відправив одразу після тренування.Їх треба не крутити і одягати а бити по снаряду і тоді зрозумієте в чому брак.Пальці там різні. На одній рукавиці є захист а на іншій палець нічим не прикритий.Від одного тренування в рукавицях не буде ніякого неприємного запаху. Запитайте будь кого хто тренується.Ви просто не хочете обмінювати неякісний товар або повертати гроші.Ось і все

02.02.2023

Вячеслав доброго дня. Щодо Вашого питання, обмін/повернення боксерських рукавиць здійснюється при умові:
1. Протягом 2-х тижнів, якщо Ви їми не користувались.
2. Протягом місяця, якщо виявився якись брак.
Ви стверджували, що Ви в них позаймались і виявили брак з лівою рукавицею, що ніби великий палець там без наповнювача, ми попросили вислати Вас фото, але на фото ми нічого не побачили (додали ці Ваші фото до товару, щоб всі могли подивитись.) і сказали Вам, якщо Ви впевнені, що там є якийсь брак, то висилайте їх нам, ми поміняємо.
Отримавши рукавиці, троє людей на складі, як їх не крутили і не вдягали, браку в них не знайшли, обидва пальця на правій і лівій руці ідентичні, вони обидва мають наповнювач і однаково довернуті. Через те що рукавиці були сильно вологі і мали запах, обмін нажаль неможливий.
З фото рукавиць можна ознайомитись на товарі:
https://sportgo.com.ua/ua/5938-perchatki-dlya-boksa-venum-challenger-3-0-boxing-gloves-bkgr-12#5630

02.02.2023

Купив боксерські перчатки.На новій пошті поміряв-наче норм.
Але під час першого тренування виявив брак
А саме, великий палець лівої перчатки прикритий тільки самим кожзамом. Повідомив менеджера. Він попросив відправити перчатки назад.І тут почалась стандартна історія) Перчатки нормальні, це не брак, з ними все добре)Типу це я собі сам придумав що мене великий палець при ударі болить. І ще й до мене почались претензії що перчатки мокрі всередині.Повертати гроші чи міняти на інші відмовились. Тупо впарили фігню за 2500 грн.Магазин не рекомендую нікому. А відгуки позитивні мабуть проплачені

02.02.2023