Кожен спортзал для занять єдиноборствами в Києві та Україні має серед свого обладнання боксерські груші та мішки. Бійці використовують снаряди для відпрацьовування техніки завдання ударів, підвищення їх потужності, а також для виконання вправ з розвитку швидкості реакції. На вітчизняному ринку спортивного інвентарю можна купити продукцію таких провідних торгових марок, як RDX, Everlast, Fairtex, V'NOKS. Ціни на боксерські мішки та груші цілком прийнятні, і серед великої різноманітності моделей, що становлять асортимент хорошого інтернет-магазину, можна вибрати не тільки професійні громіздкі варіанти, що вимагають складних систем кріплення та великого вільного простору для свого монтажу, але й компактне обладнання для тренувань вдома. в офісі, переносні боксерські мішки, водоналивні манекени та дитячий інвентар. На просунутому етапі тренувань слід використовувати лапи для боксу, що допоможе тренувати захист, ухили та нирки після атаки.
Усі боксерські мішки та груші діляться за вагою на три групи:
Вага обладнання боксу визначає специфіку його використання. Легкі швидкісні груші на розтяжках або платформі з великою амплітудою відскоку чудово підходять для покращення швидкості реакції, розвитку уваги та ритмічності рухів. Якщо боксерську грушу купити середньої ваги, буде придбано класичний інструмент підготовки атлетів, який використовується у кількох десятках різних вправ. Важке обладнання призначене для спортсменів важкоатлетів, на ньому також можуть працювати представники інших вагових категорій, які бажають виробити витривалість пояса верхніх кінцівок і зробити удари більш потужними.
Вважається, що якщо боксер входить до категорії від 64 до 69 кг, йому краще купити боксерську грушу 40 кг, модель 50 кг розрахована на бійців з параметрами від 69 до 75. Перевірити, чи підходить вам боксерська груша купити яку ви запланували, зовсім не складно . При ударі на повну силу вона повинна підстрибувати і бовтатися з боку убік (крім пневматичної моделі), якщо так відбувається, необхідно шукати більш важкий варіант. У разі непробивності боксерського мішка, що залишається абсолютно нерухомим у момент завдання удару, також слід переключити свою увагу на інший, більш легкий, предмет.
В Україні широко представлений інвентар з набиванням з сучасних полімерних матеріалів, не схильних до механічного руйнування своєї структури і стійких до впливу вологи, а також з класичними напоями.лнителями, добре відомими попереднім поколінням боксерів. Такі види груш, як начинені піском, тирсою, тирсою, обрізками тканини, досі використовуються в числі найбільш затребуваних інструментів для боксу. Тому причиною є низькі ціни та доступність сировини для їх виробництва.
Нове покоління спортивного обладнання – водоналивні боксерські мішки. Це мобільне і одне з найменш травмонебезпечних засобів з тренувального арсеналу, як і настінна подушка, модель даного типу не вимагає використання складних кріпильних систем. Злив воду з манекена, його оболонку можна легко транспортувати, а, доставивши балон до місця призначення, так само просто знову наповнити рідиною.
Пневматична боксерська груша необхідна для тренування точних та швидких ударів. Усередині цього інструменту знаходиться стиснене повітря. Швидкісні груші хороші тим, що та сама модель обладнання однаково корисна як для новачка, так і для досвідченого боксера. Ефективність вправ залежатиме, головним чином, від того, наскільки грамотно обрана техніка проведення атаки, та від здатності бійця підтримувати заданий темп рухів. Наповнювач пневматичної груші не схильний до зносу. Обладнання виходить з ладу лише у разі пошкодження балона для повітря чи обшивки. Якщо зовнішній шар груші становить натуральна шкіра, то термін служби може бути дуже довгим. Варто додати, що шкіряний снаряд будь-якого виду зберігає свою цілісність упродовж тривалого часу.
Розміри інвентарю для тренувань з боксу та інших єдиноборств досить різноманітні. Можна придбати грушу у вигляді пневмосфери з діаметром близько 20-30 см. Якщо вибрано настінну подушку або стандартний мішок, їх висота буде в межах 80-90 см. Багатофункціональні мішені заввишки більше метра призначені для відпрацьовування атакуючих прийомів у всі можливі області потенційного противника.
Робота зі снарядом
Тренуючись у роботі з інвентарем, необхідно пам'ятати, що удари повинні завдаватися по черзі правою та лівою рукою та повинні бути захищені у снарядних рукавичках. Можна практикуватися в атаках, довільно чергуючи послідовність куркулів, але їхня участь має бути рівнозначною. При зміні руки, що б'є, повинна відчуватися природність цього маневру. Найбільш поширені схеми: " права, права, ліва, ліва" і " права, права, права, ліва, ліва, ліва". Працюючи з устаткуванням найчастіше використовують фронтальну стійку. У момент завдання ударів слід уникати різких викидів руки, що віднімають енергію. Найбільш доцільні кругові рухи із залученням усіх м'язів плечового пояса. При підвищенні навичок ударів ногам, потрібно купити захист ніг для запобігання забитим місцям і гематом на гомілки бійця.
Ваша заявка відправлена!