Багато новачків, які приходять у світ бойових мистецтв, часто запитують - "Навіщо потрібні боксерські бинти?". Як не дивно, але саме бинти для боксу грають одну з важливих ролей у підготовці спортсмена, захищаючи його ударні поверхні від непотрібних травм.
Боксерські бинти - це важлива частина захисту, така як боксерський шолом, рукавички, капа і т.д. На тренуваннях, бійцю потрібно відпрацювання та постановка удару на мішку, пневматичних грушах, технічна робота з тренером на падах, покращення координації рухів тощо. За тренування боксер піддає свої руки великим навантаженням, і як наслідок, він не зможе завжди ідеально завдавати ударів. При неправильному виконанні удару кисть може зіграти, підігнутися і спортсмен отримає травму. Щоб уникнути цього, боєць змушений фіксувати свої руки боксерськими бинтами.
Бінти дозволяють мінімізувати травми та допоможуть сформувати жорстке положення кисті.
На початку свого шляху в боксі, новачкові бажано застосовувати боксерські бинти під час тренування. Далі, у міру тренованості та загартування кистей, їх поступово прибирають. Поки боксер не загартує свої кулаки і не адаптує їх до навантажень важких ударів, боксерські бинти не варто знімати.
Зараз існує три види боксерських бинтів:
1. еластичні;
2. бавовняні;
3. бинти-рукавички ще називають гелеві чи швидкі бинти.
Про кожен вид поговоримо окремо.
Склад найчастіше комбінований і складається з натуральних і синтетичних матеріалів. Завдяки синтетиці, бинти набувають хорошої розтяжності, міцно фіксують і відмінно захищають кулаки від пошкоджень. Одним із мінусів можна вважати погану вентиляцію. Після кожного тренування їх варто провітрювати чи регулярно прати. Головна умова - перемотувати кулаки без старанності, щоб не передавити судини, щоб уникнути кровних потоків.
Є стрічкою з невеликою тканинною петлею для великого пальця. Також вони оснащені липучкою для кращої фіксації. З переваг можна виділити хорошу вентиляцію і відмінну поглинання вологи.
Дуже зручні та швидко одягаються. Завдяки такому варіанту, не треба витрачати час на обмотування, виконують такі функції, як і звичайні бинти для боксу.
Варто розділити бинти для боксу на три групи:
- бавовняні;
-поліестрові;
- комбіновані (бавовна та поліестер).
Бавовняні мають хорошу структуру, витримують великі навантаження, мають різні забарвлення.
Поліестрові трохи тонші, добре тягнутися, добре фіксують кулаки.
Існує два види бинтів за довжиною:
Професійні бинти мають довжину від 4-4,5 метрів, аматорські – до 3 метрів.
Замовити дешево бинти та купити боксерки у Києві, Харкові, Одесі та Україні за низькою ціною допоможе Вам інтернет-магазин "SportGO", що пропонує широкий вибір екіпіровки для бойових мистецтв де доступна ціна для будь-якого гаманця. У нашому каталозі представлені товари від провідних виробників спортивної екіпіровки у світі (ціна на кожен товар представлена на сайті). Замовити та купити цікаві товари можна дуже просто через форму на сайті або зателефонувавши нашим консультантам.
Ваша заявка відправлена!