Користувацька Угода

Політика конфіденційності

 1. Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину sportgo.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
 2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину.
 3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до сайту Інтернет-магазину sportgo.
 4. Інтернет-магазин не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті Інтернет-магазину.
 5. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач сайту.

Захист персональних даних

 1. Шляхом оформлення замовлення Ви передаєте свою згоду на право використовувати Ваші персональні дані з метою оформлення замовлення, а також його супроводження, відправлення замовлення, доставки товару та інших необхідних заходів для виконання зобов'язань магазину з доставки Вам замовлення.
 2. Вся інформація, передана в магазин sportgo.com.ua, використовується тільки для обробки замовлень, адміністрування клієнтів, реєстрації продуктів та надання підтримки та допомоги в оформленні замовлень.
 3. Усі дані, що знаходяться в інтернет магазині sportgo.com.ua, не передаються третім особам за винятком обумовлених випадків. В офіційні державні органи вона передається відповідно до юридичних вимог. Ви маєте право знати, які Ваші дані зберігаються у нас, можете будь-коли відкликати дозвіл на використання Ваших даних за винятком обумовлених випадків.

Цілі збору персональної інформації

 1. Ідентифікація Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення та (або) укладання Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом.
 2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Сайту інтернет-магазину.
 3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Сайту інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.
 4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.
 5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.
 6. Створення облікового запису для здійснення покупок, якщо користувач дав згоду на створення облікового запису.
 7. Повідомлення Користувача Сайту інтернет-магазину про стан Замовлення.
 8. Оброблення та отримання платежів, заперечення платежу, визначення права на отримання кредитної лінії Користувачем.
 9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням інтернет-магазину.
 10. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів Інтернет-магазину.
 11. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.
 12. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів Інтернет-магазину з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

Оплата товару за допомогою Wayforpay:

 1. Оплата здійснюється через сайт інтернет-магазину sportgo.com.ua або за попередньо виставленим інвойсом покупцю.

Повернення та обмін товару

 1. Порядок надання послуг та реалізації товару Магазином регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".
 2. Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.
 3. Вимоги щодо обміну/повернення товару підлягають задоволенню, якщо вони були заявлені протягом 14 днів після придбання товару, за винятком дня покупки.
 4. Товар підлягає поверненню лише у разі, якщо клієнт не використовував його за призначенням, а також збережений товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка та комплектація товару.
 5. При поверненні товару розрахунки з Клієнтом провадяться виходячи з вартості товару на момент його покупки.
 6. Виплата коштів здійснюється протягом 2-3 робочих днів із моменту повернення товару. При поверненні чи обміні товару вартість пересилки оплачується з допомогою Клієнта.
 7. Повернення великогабаритного товару здійснюється лише склад поштовим перевізником. Великогабаритний товар не приймається у точці самовивезення.
 8. Товари, придбані за спеціальними знижками, акціями або отримані у подарунок поверненню не підлягають.
 9. Товари особистої гігієни (капи, пахові раковини та аналогічні) поверненню та обміну не підлягають.
 10. Відрізний товар (борцівська гума і т.д.), а також товар, виготовлений на замовлення клієнта (або за індивідуальними параметрами) не підлягає поверненню.
 11. Товари, які були у використанні або обміну не підлягають.
 12. Товари з уцінкою поверненню чи обміну не підлягають.
 13. Інтернет магазин sportgo.com.ua не сплачує банківські комісії за переказ коштів на картку одержувача. Усі комісії, пов'язані з таким переказом, здійснюються з допомогою коштів покупця.

Умови гарантії

 1. Гарантійний термін товару встановлюється виробником чи постачальником товару індивідуально у кожному даному випадку. Якщо інше не встановлено виробником, гарантійний термін на продукцію становить 14 днів з моменту його отримання за умови дотримання правил та рекомендацій постачальника щодо умов використання продукції.
 2. Під гарантійним випадком мається на увазі ушкодження швів, зовнішнього чи внутрішнього матеріалу, що є результатом виробничого шлюбу. Для встановлення факту гарантійного випадку необхідно надати фото товару та заяву, в якій викласти те, що сталося.
 3. Рішення про те чи є окремий випадок гарантійним, приймається протягом 7 робочих днів, про що ми повідомляємо на пошту, або по телефону.
 4. Якщо магазин приймає рішення про настання гарантійного випадку, на розсуд має право: а) або зробити обмін товару на аналогічний, б) або зробити гарантійний ремонт, в) або зробити повернення коштів покупцю.
 5. Не є гарантійними випадками такі ситуації: Природне зношування товару внаслідок його використання в єдиноборствах (робота з мішками, грушами, манекенами і т.д.). Будь-які зовнішні пошкодження не пов'язані з виробничим шлюбом – подряпини, сколи, порізи, розриви, умисні ушкодження тощо. Пошкодження зовнішнього прошарку (фарби, принта). Будь-які пошкодження, пов'язані з неправильною експлуатацією товару, наприклад, рукавичок для спарингів на важких мішках і т.д.

Додаткові умови

 1. Підтверджуючи замовлення, клієнт дає право і не заперечує проти відправлення повідомлень на свій номер телефону про статус його замовлення, місцезнаходження посилки і т.д., у тому числі про важливі акції та пропозиції.
 2. Підтверджуючи замовлення, клієнт надає право на використання його персональних даних інтернет магазину sportgo.com.ua.
 3. Всі зміни або новини публікуються на сторінках нашого магазину.
 4. Актуальну інформацію про статус послуг клієнт може переглянути у відповідних розділах сайту.
 5. Товари, представлені в магазині, виготовляються з різних матеріалів, серед яких натуральна шкіра, тканини, різні пластмаси (термопластмаси), шкірозамінники на основі полівінілхлориду та поліуретану. Матеріали, що використовуються, не відносяться до небезпечних або отруйних речовин, проте ми настійно рекомендуємо перед використанням екіпіровки проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується використовувати екіпірування, якщо воно викликає алергічні або дратівливі реакції.
 6. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.
 7. Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.
 8. Усі пропозиції або питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти за адресою [email protected]