Бренди

Історія
Бокс вважається однією з найцікавіших спортивних ігор, що стало популярним як серед дітей, так і дорослих. Так як цей спорт є досить травматичним, то для такого захоплення потрібна особлива амуніція. У цьому вам надасть послугу боксерські рукавички, які послаблять силу та убережуть руки від травмування. З'явилися захист XVII столітті, більш гуманного завдання ударів супернику. У старі часи рукавички використовувалися з небажанням, при тому, що більшість поєдинків мали летальний кінець. Більш схожі на нинішні боксерські рукавички вперше зробили з часів складання правил Маркіз Квінсберський. Нову модель винайшов англієць Джек Бротон, а в XIX столітті багато країн заборонили бокс без специфічного екіпірування. І зараз без них неприпустимі боксерські поєдинки та тренування.

Види
Якщо ви вирішили займатися цим спортом, то вам знадобиться купити боксерські рукавички. Від особливостей рукавичок залежить якість поєдинку, в якому ви братимете участь. Поділяють їх на аматорські, тренувальні, бойові та дитячі. Бойові рукавички використовуються як на тренувальних спарингах, так і спортивних змаганнях. Тренувальні використовують на повсякденних заняттях, для вдосконалення техніки захисту та відпрацювання на снарядах. У свою чергу бійці їх ділять на два види: професійні та, звичайно ж, аматорські. Головна їхня відмінність - у типі застібки та будові. У рукавичках для виступів шнурована застібка, частину великого пальця прикріплюють, виходячи з анатомії руки і захищається шкіряним вкладишем внутрішня частина виробу. Це дасть змогу завдати максимальних ушкоджень противнику під час бою та надійно фіксує руку спортсмена. У аматорських боксерських рукавичках, пришивають палець найчастіше – паралельно кисті. Тут є ймовірність травмування під час потужного стусану, тому всередині присутня вкладка певної форми, щоб завдати сильного удару було неможливо.

Унції та добірка
Певні відмінності відбуваються у фіксації на руці , унціях та матеріалі з якого вони були виготовлені. Вибирати найбільш підходящі потрібно з рівня вашої підготовки та виду єдиноборств, яким ви збираєтеся займатися. Найважливішим критерієм під час вибору є категорія боксера. Вага боксерських рукавичок повинна бути відповідно до вагової категорії бійців. 6 Oz – це легені, дитячі. При аматорському боксі маса повинна відповідати вимогам AIBA і дорівнює 10 унцій, а маса шкіряного покриття не повинна перевищувати половини всієї рукавички. У більшості випадків для тренувань використовують вироби вагою 8 – 20 унцій. або гелем і піною, що гарантує максимальну безпеку суглобів та зап'ястя спортсмена, забезпечує комфорт і ускладнює появу поту. Професійні мають високу якість виготовлення. Також для їх виготовлення використовують натуральні матеріали та спеціальний багатошаровий пінний матеріал. Для відпрацювання на мішках найкращим варіантом буде використання захисних виробів із гарним поглинанням сили. У такому випадку потрібно вибрати надійну модель яка захистить кисть юного боксера на час покращення навичок.

Купити боксерські рукавички
брендів. На цьому сайті представлений широкий вибір товарів, починаючи зі складних рукавичок змагань і закінчуючи звичайними, для занять спортом. Також ви можете знайти і спеціалізоване дитяче екіпірування. Хочете придбати якісне боксерське екіпірування за доступною ціною, тоді наш інтернет магазин те, що вам потрібно. Чекаємо Вас з нетерпінням. Вдалих вам покупок.