Навіщо потрібні боксерські бинти?

22.03.2021 12:22 Блог
  Навіщо потрібні боксерські бинти?

  Захист рук існував ще в античні часи, коли навіть якісь основи боксу в його сучасному розумінні ще не зародилися. У Греції та Стародавньому Римі, бійці, що беруть участь у панкратіоні або спортивних кулачних битвах намотували на власні зап'ястя стрічки зі шкіри, що оберігають їх від пошкоджень. Цей атрибут мав назву «цест» і використовувався стародавніми спортсменами у багатьох модифікаціях. Сьогодні ціна на боксерські бинти доступна кожному, залежно від цілей та підготовки, застосовують практично всі професіонали контактних бойових єдиноборств, до складу яких входять акцентовані удари кулаками.


  Навіщо вони потрібні та від яких ушкоджень та проблем оберігають?

  Боксерські бинти купити необхідно кожному, хто бажає займатися цим ударним видом спорту. Вони є важливим атрибутом екіпірування атлетів, що займаються кікбоксингом, боксом та муай-тай. Бінти дозволяють:

  • запобігти травмам пальців, кісточок і зап'ястей, розтягуванню сухожиль і зв'язок кистей;
  • зробити удар більш потужним і жорстким, завдяки міцній тугій конструкції, що утворюється;
  • вбирати в себе піт, цим продовжуючи термін служби рукавичок і позбавляючи їх неприємного запаху.

  Ціна на боксерські бинти є цілком прийнятною для більшості спортсменів. До того ж такі стрічки чудово облягають кисті, і ідеально фіксують зв'язки та суглоби. Вони не створюють будь-якого дискомфорту, зручні і максимально захищають від можливих травм. Під час бою спортсмени можуть не турбуватися, що за ударів такі бинти з'їдуть. Як правило, боксерські бинти, ви можете купити в нашому інтернет магазині , вони мають спеціалізовані петлі або гачки, що забезпечують їхнє надійне кріплення на зап'ясті. Завдяки цій властивості вони також легко і досить швидко накладаються на руки. При цьому такі вироби дуже міцні та їх можна періодично прати, не побоюючись втрати необхідних якостей.

  Але щоби якісно захистити власне зап'ястя, недостатньо просто купити боксерські бинти. Потрібно грамотно їх накладати. Від цього залежатиме ефективність даного атрибуту захисної амуніції. Правильне їх намотування гарантує цілісність кисті та її безпеку при ударах, а також максимальну зручність під час бою. Нюанси та особливості їх намотування, якщо немає потрібної практики, ви можете дізнатися у нашому матеріалі "Як правильно намотувати боксерські бинти?" де вас навчать здійснювати цю операцію.

  Слід також пам'ятати, що вартість боксерських бинтів може бути різною залежно від престижності бренду і довжини, можуть розділятися на два види: ппрофесійні та аматорські.

  Аматорський виріб має довжину від двох метрів і більше (рекомендовані параметри для спортсменів непрофесіоналів - 2,5-3,5 м). Професійний бинт повинен мати довжиною не менше 4-х метрів. Подібна різниця пояснюється тим, що професіонал за час поєдинку зазнає на порядок більше навантажень, ніж аматор, враховуючи умови проведення бою, вищу жорсткість рукавичок, а також кількість раундів, що перевищує нормативи на спортивних змаганнях утричі, а іноді й у чотири рази.