Найкращі боксерські рукавички, ТОП-10 рукавичок для боксу 2021

22.03.2021 12:57 Блог
  Найкращі боксерські рукавички, ТОП-10 рукавичок для боксу 2021

  Короткий лікнеп за оцінкою фірм боксерських рукавичок

  Кожен хороший боксер потребує чудової пари якісних боксерських рукавичок. Неважливо, якщо ви професіонал, ентузіаст або новачок, ви не можете просто сліпо вибрати найкрасивіші рукавички або найдешевші рукавички та покінчити з цим. Використання неправильних рукавичок може пошкодити руки. Ось чому ви повинні витратити час на вибір найкращих боксерських рукавичок.

  Якщо вам важко визначитись, тоді ми можемо допомогти. Наша команда розглянула 100+ боксерських рукавичок та оцінила їх. Що змусило нас вибрати ці рукавички? Ми створили показники спеціально для оцінки кожної рукавички, яку розглядаємо.

  #1 ЦІНА-ЯКІСТЬ - ви отримали те, за що заплатили?

  1 2 3 4 5
  не виправдана ціна
  дуже завищена
  із завищеною ціною
  розумно
  виправдано

  #2 ЗАГАЛЬНИЙ ЗАХИСТ - чи захищають вони ваші руки?

  1 2 3 4 5
  захист відсутній середня
  вище середнього
  чудово
  найкращі

  #3 КОМФОРТ І ПІДТРИМКА - чи зручна посадка та надійна застібка?

  1 2 3 4 5
  неможливо носити
  маленькі
  щільне прилягання,
  потрібна обкатка відмінна
  зручна посадка подушки

  #4 МІЦНІСТЬ - чи довго вони живуть?

  1 2 3 4 5
  гарний стан
  через рік
  два роки
  чотири роки
  п'ять років

  #5 ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК КЛІЄНТА - відгуки після використання

  1 2 3 4 5
  нікому не пораджу
  для різноманітності піде
  ще раз куплю
  цілком задоволений
  нічого міняти не збираюсь

  Нижче наведений список боксерських рукавичок ретельно підбирається з використанням наших критеріїв та ринку України. Ми будемо оновлювати список щоразу, коли на ринку з'явиться нова та найкраща марка або модель боксерських рукавичок.

  Поїхали:

  10. Рукавички RDX Pro Gel S5

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 3.8
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4
  ЗАХИСТ: 3.8
  МІЦНІСТЬ: 3.8
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 3.88

  Боксерські рукавички з високим рейтингом – RDX, найпопулярніший бренд у Великій Британії. Цей бренд має чудову репутацію з точки зору якості продукту з розумною ціною.

  Ці боксерські рукавички RDX Pro Gel S5 Sparring виготовлені вручну танатуральної волової шкіри, щоб продовжити термін служби. Піна з низькою щільністю Max-Shock ефективно пом'якшує удари в кісточки, роблячи їх приємними для вас, але жахливими для вашого супротивника. Амортизуюча підкладка Gel-X у долоні захищає руки від ударів та випадкових зіткнень. Ergo-cut Quick-EZ Застібка на липучці прикріплена до гумки для комфорту та стабільності зап'ястя. Внутрішня блискуча підкладка у поєднанні із системою вентиляції забезпечує відведення тепла та поглинання поту у новій покращеній моделі RDX Pro Gel S5.


  9. Рукавички Venum Giant

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 3.8
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4
  ЗАХИСТ: 3.8
  МІЦНІСТЬ: 3.8
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4.5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 3.98

  Venum - нова компанія, продукти якої більше орієнтовані на бокс середнього рівня та MMA. Зі всіх їх рукавичок, протестованих на даний момент, Giant - найкращі на сьогоднішній день. Виробництво Таїланд, що означає, що вони набагато перевершують решту своїх продуктів, на яких пишуть, «дизайн в Таїланді», і обманюють багатьох споживачів тим, що вводять в оману, тому що їх походження з Китаю. Їхня натуральна шкіра насправді є досить міцною конструкцією і може добре тримати навантаження. Рукавички мають потрійний захист з їхньою пінопластовою прокладкою, зробленою з потрійною щільністю, щоб поглинати та врівноважувати удари. Усередині рукавиці ви будете приємно здивовані фантастичним температурним регулюванням завдяки сітчастим панелям, спеціально розташованим під кулаком.

  Існує лише кілька скарг на модель у цьому, що споживачі були задоволені її зовнішнім виглядом. Але як то кажуть на смак та колір.

  Проте захоплені відгуки продовжують надходити. Люди в основному використовують їх для тренувань та спарингу. Вони зручні, підтримують, амортизують та довговічні.

  Подовжені манжети з підкладкою та піна високої щільності - все це розташоване в ідеальному місці, щоб забезпечити захист ваших зап'ясть і рук, щоб ви могли покращити своє тренування та отримати кращий контроль над супротивником. Додатковим бонусом є те, що якщо ви шукаєте унікальний зовнішній вигляд, то заради цього купіть Venum Giant.

  8. Рукавички Fairtex BGV6 та BGV5

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4
  ЗАХИСТ: 3.5
  МІЦНІСТЬ: 4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4.5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4

  Основна відмінність цих двох моделей у манжеті та внутрішній стороні. BGV5 – мають ширшу липучку та ребро жорсткості вздовж долоні до мізинця, коли в BGV6 це ребро заходить аж на долоню під пальці.

  Fairtex виготовляє рукавички елітного рівня з 1975 року. Спаррнг-рукавички Fairtex BGV5 та BGV6 Stylish Angular Spar не є винятком. Хоча ці рукавички і не видно на боксерських рингах, їхня якість незаперечна. Якщо ви у тренажерному залі, де тренуються ММА та Муай Тай, ви, ймовірно, бачили ці рукавички.

  Люди зазвичай не думають про «Fairtex», коли їх запитують про найкращі боксерські рукавички. Бренд активно просуває Muay Thai Figthers з моменту його заснування. Ось чому ці рукавички та бренд не є синонімом «боксу».

  Fairtex BGV6 та BGV5 створені досвідченими майстрами в Таїланді вручну; Ось чому шви міцні, добре розташовані та їх вага розподіляється рівномірно. На перший погляд одразу видно, що матеріали на найвищому рівні. Рукавички виготовлені зі шкіри найвищого гатунку; вони почуваються і виглядає чудово.

  Ці рукавиці Fairtex мають дуже надійну липучку для закріплення зап'ястя. Товщина набивання більш довговічна у життєво важливих областях рук (навколо суглобів та задньої кисті), що дає вам відмінний захист та мінімальну болючість після тренування. Незважаючи на достатню оббивку, вона не тверда.

  Fairtex продовжує залишатися актуальним через його якість. Рукавички перевірені часом. Останнім часом боксери також закохалися у Fairtex. Це через простий і водночас ефективний дизайн.

  7. Рукавички Everlast Powerlock

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4
  ЗАХИСТ: 4
  МІЦНІСТЬ: 4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4.5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,1

  Everlast є широко відомим брендом, коли справа доходить до боксу. І боксери, і не боксери ототожнюють бренд зі спортом. Неважко зрозуміти чому. Більшість відомих боксерів сьогодні використовують їх під час бою. Тому багато людей покладають великі надії на рукавички Everlast.

  Чому саме цю модель рукавичок, фірми Еверласт, ми вибрали серед багатьох інших? Тільки через те, що це більш універсальна модель для тренувального процесу, відмінно підійде для спарингу та тренування на мішку. Якщо порівняти їх з моделями Protex3 та Elite, то перші надто м'які та дуті, що додає незручності у тих же боях. Моделі Elite мають гарний наповнювач, якісний зовнішній матеріал, але фіксація у вигляді короткої липучки на зап'ясті нікуди не годиться.

  Якщо ви подивитеся на великий вибір боксерських рукавичок Everlast, Powerlock обов'язково виділиться. Вони мають унікальний дизайн та особливості в порівнянні з іншими моделями Everlast. Часто використовуються професіоналами в тренувальних спарингах.

  Рукавички мають шнурки замість липучок, вони дозволяють краще прилягати. Тим не менш, ви не можете тренуватися самотужки, тому що неможливо зашнурувати рукавички самому.


  6. Рукавички Top King (TKBGSV) "Super"

  /top-king-super-tkbgsv.jpg" style="width: 262.014px; float: left; height: 252.5px;">

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,2
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4
  ЗАХИСТ: 4,2
  МІЦНІСТЬ: 4,2
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,12

  Top King пропонує захист, аналогічний захисту Twins Special, тому вони, ймовірно, є провідними компаніями Таїланду в муай-тай та боксі. Їх використання коров'ячої шкіри є яскравим прикладом майстерності, що входить у дизайн їх продуктів. Рукавички настільки грізні та сконструйовані настільки добре, що набивання не тільки захищає зап'ястя та кісточки пальців, манжети досягають половини передпліччя, забезпечуючи додатковий захист для зап'ясть. Незважаючи на те, що вони можуть бути братами, відчуття та зовнішній вигляд Top King сильно відрізняються від Twins. Top King має більш квадратний вигляд через громіздкість, але з гарним набиванням. Вона також ретельно розподіляється від зап'ясть до тильного боку рук.

  Ці рукавички створені здебільшого набивання на суглобах та тильній стороні долоні. Якщо ви хочете розбити цегляну стіну, тоді це ті рукавички!

  Top King знову зробив все можливе, щоб стати одним із найкращих. Люди люблять їх, тому що вони подумали про все, у тому числі дрібні деталі. Наприклад, Top King подбав про те, щоб підкладка була м'якою. Вони зробили невеликі отвори для вентиляції навколо області великого пальця, щоб повітря могло циркулювати і сушило вашу руку швидше. Саме невеликі штрихи та вікові сімейні знання роблять їх одними з найкращих у світі.

  5. Рукавички TITLE Memory Foam Tech

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4,5
  ЗАХИСТ: 4,2
  МІЦНІСТЬ: 4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,24

  Раніше на цьому місці мали стояти рукавички TITLE Gel, але цього року бренд зробив щось неймовірне і викотив на ринок рукавички TITLE Memory Foam Tech. Їх особливість полягає в тому, що піна повністю набуває форми Вашого кулака під час тренувань, що додає неймовірного комфорту та почуття впевненості під час бою. Після закінчення тренування, знявши рукавички, вона повертається у вихідну форму. Це нововведення оцінили вже безліч наших покупців і поганих відгуків про цю модель ми поки що не отримували, тому сміливо її радимо придбати!

  Фірма TITLE незмінно доводить, що їх екіпірування довговічне, безпечне, зручне і відповідає всім вашим боксерським потребам. Це перший боксерський продукт, який допоможе вам полегшити біль у суглобах. Ця революційна ідея усуває біль, який кожен одержує з кожним ударом по груші. Ваші кісточки подякують вам. Шкіряна зовнішня оболонка запобігає появі тріщин та розривів, що робить TITLE як ніколи міцним. Нарешті, регульований і обернутий навколо подвійний браслетдозволяє легко одягати і знімати цей продукт.


  4. Рукавички Twins Special BGVL-3 та BGVL-6

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,4
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4
  ЗАХИСТ: 4,4
  МІЦНІСТЬ: 4,4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,32

  Twins відомі у всьому світі як диктуючі найвищу якість та стандарти у боксерській спільноті та Муай Тай. Завдяки своїм постійним інноваціям та спільній роботі з деякими з найелітніших бійців світу, вони продовжують створювати довговічні, захисні та зручні продукти. Манжета на липучці відмінно підтримує ваше зап'ястя, не допускає скручування та розтягування.

  Дизайн Twins BGVL-6 та BGVL-3 є унікальним і відрізняється тим, що ви можете виразити себе та свій стиль за допомогою малюнків на виробі. Майстерність пошиття - правильна концентрація набивання на тильній стороні долоні та кісточок пальців, що ідеально підходять для дотиску, необхідного в боксі.

  Також нова модель BGVL-6 дуже добре зарекомендувала себе на ринку, вона має повністю набиту тильну сторону рукавички, що створена спеціально для блокування атак супротивника. Зручний манжет гачок-петля, що чудово затягує рукавички на руці та не заважає під час бою.


  3. Рукавички Rival RS11V

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4,4
  ЗАХИСТ: 4,4
  МІЦНІСТЬ: 4,4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,34

  Rival - це марка боксерських рукавичок, небагатьом відома. Для тих хто в темі знає, що Rival створює красиві, якісні рукавички. Якщо ви займаєтеся боксом, вам слід хоча б подумати про покупку Rival. Вони довговічні, зручні та забезпечують відмінний захист - зверху до низу.

  Ось чому, коли вони створили рукавички Rival Evolution Sparring (також відомі як RS11V), ми прагнули з'ясувати, наскільки гарні рукавички. Після деяких досліджень, читання та розпитувань, ось що ми дізналися: 1. Найкраща підтримка зап'ясть завдяки системі Ergo Xtrem Strap System від Rival – що стягує рукавички не тільки на зап'ясті, а й у середині долоні, що гарантує більш щільну та зручну посадку. 2. Опора для зап'ястя м'яка, має достатньо набивання і дуже зручна. Ви не відчуватимете біль у області зап'ястя взагалі. Також, ці рукавички мають більш довгий манжет, який триває до передпліччя, що допомагає у захисті щоразу, коли ви піднімаєте руки під час спарингу.


  2. Рукавички Hayabusa T3 та Kanpeki

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4.4
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4,5
  ЗАХИСТ: 4,4
  МІЦНІСТЬ: 4,2
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,4

  Основна відмінність моделі T3 та Kanpeki це зовнішній матеріал. У першомух це штучно виведена шкіра Vylar-2, а в Канпекі натуральна шкіра. Слово Хаябус означає сапсан, який є найшвидшим птахом у світі. Це і є причиною назви цього нового стилю боксерського екіпірування. Рукавички були спроектовані з акцентом на швидкість та ефективність. Технологія Deltra-EG у внутрішньому ядрі – це те, що забезпечить вам найвище перенесення швидкості та потужності, одночасно захищаючи вашу руку.

  Комфорт - це зменшення, коли внутрішня тканина є ексклюзивною для компанії, яка забезпечує виняткові вентиляційні та терморегулюючі активи. Її положення великого пальця є ергономічним для оптимальної роботи, крім будь-якого натискання на зап'ясті або великого пальця. У цю нову революційну конструкцію також включено запатентовану липучку на зап'ясті Dual-X, що забезпечує вирівнювання на 99,7%; Також, ця диво-рукавиця має антимікробну дію, що означає «зроби все можливе», а технології поборються із запахом.

  Модернізована модифікована шкіра Vylar-2, яка увійшла у виробництво, робить рукавички практично неможливими для будь-якої форми розриву або розтріскування навіть після багатьох років використання. Це на додаток до всіх інших дивовижних інженерних розробок змусить вас виглядати та відчувати себе професіоналом.

  1. Рукавички Cleto Reyes Hook and Loop

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4.5
  КОМФОРТ І ПІДТРИМКА: 4,5
  ЗАХИСТ: 4,5
  МІЦНІСТЬ: 4,5
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,7
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,54

  Ім'я Клето Рейєс може бути синонімом світу боксу. Почавши зі скромних починань у Мексиці, цей бренд існує з 1940-х років. З самого початку Рейєс домігся якісної майстерності у своїй продукції. Ці спаринг-рукавички зроблені з козиної шкіри з контролем якості та водовідштовхувальної підкладки, яка допоможе захистити ваші руки, зберігаючи їх сухими та в комфорті. Вони також мають ремінець кругового типу, який закриває зап'ястя, фіксуючи його у правильному положенні. Крім того, ці спаринг-рукавички мають два дюйми наповнювача в зоні удару і мають спеціальне прокладання. Рейес використовує кінський волосся як частина їх набивання, цей метод старої школи прирівнює їх до того, що, коли ваш партнер отримує удар, він / вона піддається удару жорсткішому, ніж інші рукавички, тієї ж унцівки.

  Захоплені відгуки якості шкіри приходять з усіх кінців світу. Деякі користувачі повідомляли про те, наскільки неймовірною була підтримка зап'ястя і як чудово відчували вони себе в ці рукавички, спарингуючи зі своїм тренером (спаринг-партнером).

  Дякуємо вам за приділений час до нашого матеріалу, сподіваємось він для вас був корисним та інтер.сен, якщо так, то ділитеся ним зі знайомими, через наші кнопки соц. мереж. З усіма цими рукавичками та цінами на них, ви можете ознайомитись у нашому каталозі – рукавичок для боксу.

  Гарного вам дня!

  PS Використання матеріалів можливе лише за умови вказівки активного посилання на сайт sportgo.com.ua.