Рейтинг найкращих боксерських шоломів, ТОП-10 шоломів для боксу в Україні

22.03.2021 13:39 Блог
  Рейтинг найкращих боксерських шоломів, ТОП-10 шоломів для боксу в Україні

  Ми абсолютно згодні з тим, що якісний боксерський шолом – один із найголовніших предметів бойового спорядження. Незалежно від того, чи ви є абсолютним новачком у бойових видах спорту або професійним боксером, наявність кращих шоломів для боксу може мати велике значення для якості ваших тренувань.

  Ми відразу ж вирішили розділити цей топ на шоломи: щоки/підборіддя та бампери, тому що під одну категорію та якість оцінки їх не підвести. Ознайомитись із ТОП-10 бамперних шоломів ви зможете найближчим часом, а ми перейдемо до огляду захисних тренувальних шоломів.

  Вибираючи найкращий боксерський шолом , ми звернули увагу на кілька критеріїв, які необхідно мати:

  #1 ЦІНА-ЯКІСТЬ - ви отримали те, за що заплатили?

  1 2 3 4 5
  не виправдана
  ціна дуже завищена
  із завищеною
  розумно
  виправдано

  #2 КОМФОРТ І ПОСАДКА - чи зручна посадка та оглядовість у шоломі?

  1 2 3 4 5
  неможливо носити
  нічого не бачу
  хороша посадка, погана оглядовість
  непогана видимість, зручна посадка
  все ідеально

  #3 ЗАГАЛЬНИЙ ЗАХИСТ - чи захищає він Вашу голову?

  1 2 3 4 5
  захист відсутній
  середня
  вище середнього
  чудово
  найкращий

  #4 ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК КЛІЄНТА - відгуки після використання

  1 2 3 4 5
  нікому не пораджу
  для різноманітності піде
  можливо ще раз куплю
  цілком задоволений
  нічого міняти не збираюсь

  Ми не будемо судити шоломи за їхньою міцністю і терміном служби, тому що кожен з цих шоломів у топі, буде служити вам довгі роки, при належному догляді за ним.

  10. Шолом для боксу Everlast C3 Professional Sparring

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 3.5
  КОМФОРТ І ПОСАДКА: 4
  ЗАХИСТ: 3.5
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 3.75

  Ми довго сумнівалися який шолом розділить у нас 10 місце топа та думали між двома моделями - це себе Everlast C3 Professional Sparring та Шолом Danger Full Coverage. Кожен з цих шоломів має свої + і -, денжер виграє: цінним, зовнішнім матеріалом, має захист підборіддя, але ж ми оцінюємо більшою мірою посадку/комфорт і захист, і в Everlast вона безумовно краща. Шолом має краще оглядовість, більше наповнювача на лобовій частині та вилицях, а також уВнутрішню підкладку Everdri, що добре вбирає вологу і перешкоджає ковзанню шолома на голові. Саме за цими критеріями він посідає почесне 10 місце нашого топу.

  • + легкий, хороша оглядовість, підкладка Everdri
  • - трохи наповнювача, відкрите підборіддя, для досвідчених спортсменів


  9. Шолом Venum Elite Headgear

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 3.6
  Комфорт і посадка: 4,2
  ЗАХИСТ: 3.6
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 3.85

  Venum - один з провідних боксерських брендів, улюблений багатьма ентузіастами ММА та боксу, робить якісний захист Тайського виробництва та шолом Venum Elite не є винятком.

  Боксерський шолом від Venum універсального розміру (підходить усім дорослим, як стверджує сам виробник), надзвичайно легкий і дозволяє дуже ефективно стримувати удари. Тут ви не знайдете багато набивання, і це говорить про те, що цей головний убір краще підходить для досвідчених бійців зі швидкими рефлексами та відпрацьованими рухами голови.

  Ми не рекомендуємо використовувати цей головний убір, якщо ви новачок у боксі або іншому виді єдиноборств. Але для досвідченого спортсмена це ідеальний вибір, тому що після носіння ви не відчуватимете напруженими м'язами та зв'язками в шийному відділі. Крім того, цей головний убір також є одним з найкращих по повітропроникності.

  • + дуже легкий, хороша оглядовість, краща повітропроникність
  • - трохи наповнювача, універсальний розмір, для досвідчених спортсменів

  8. Боксерський шолом RDX WB

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 3.8
  КОМФОРТ І ПОСАДА: 3,8
  ЗАХИСТ: 4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 3.9

  Гарний шолом за власний кошт. З особливостей: натуральна шкіра навколо всієї оболонки шолома, технологія гелю Zero Impact G-Core, що включає інтегровану набивку зі спіненого матеріалу Supremo Shell-Shock™, завдяки чому забезпечує відмінну амортизацію ударів. З мінусів: має дуже скуту оглядовість, погану повітропроникність. Цей захист був створений, щоб забезпечувати впевненість там, де вона потрібна найбільше під час спарингу.

  Універсальний підійде для бійців будь-якого рівня підготовки.

  • + зовнішній матеріал, гелевий наповнювач
  • - оглядовість, посадка, внутрішня підкладка (на тривалий термін експлуатації)

  7. Боксерський шолом Adidas Super Pro Extra Protect

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4
  КОМФОРТ І ПОСАДА: 3,8
  ЗАХИСТ: 4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 3.95

  Шолом Super Pro Extra Protect Adidas є одним з популярних шоломів для тренувальних спарингів у різних видах єдиноборств. Підійде спортсменам як початкового, так і досвідченого рівня підготовки. За рахунок якісного пошиття та дорогих матеріалів, ця модель може задовольнити найвибагливіших спортсменів.

  Зовнішній матеріал – натуральна шкіра. Підкладка виконана із замші, яка добре вбирає вологу, за рахунок чого досягається відмінна посадка, шолом не ковзає і не заважає огляду під час спарингу. Як наповнювач застосовується піна різної щільності, з додатковим покриттям навколо щік і лобової частини.

  Внутрішня підкладка із замші Amara, що відмінно вбирає вологу, але з часом затирається. Шолом має класичне регулювання на потилиці.

  • + зовнішній матеріал, додатковий наповнювач вилиць та лоба, замша
  • - оглядовість, внутрішня замша (на довгострок)

  6. Шолом Fairtex HG13 Full Cover та Шолом Fairtex HG10

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,4
  КОМФОРТ І ПОСАДКА: 4
  ЗАХИСТ: 3,6
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4

  На 6 місце ми поставили 2 шоломи від бренду Fairtex, це HG13 та HG10. Основна відмінність цих двох шоломів, що HG13 Full Cover має трохи більше наповнювача по всій поверхні шолома і захист тім'яної кістки зверху, що відмінно підходить для будь-яких видів єдиноборств. HG10 більш класична модель зі шнурками на тім'ячці. Дане екіпірування більше підходить досвідченим спортсменам, воно задоволене скупо на захисні матеріали і наповнювач, але має якісну щільну посадку і малі габарити (практично не збільшує голову в об'ємі), що залишає за ними вибір професійних боксерів.

  Зовнішній та внутрішній матеріал складається з натуральної шкіри. Шоломи зроблені в Таїланді, повністю ручна робота пошиття, якість феноменальна.

  • + посадка/огляд, легкий, зовнішній матеріал
  • - мало наповнювача, для досвідчених бійців

  5. Шолом Top King (TKHGEC-LV) "Extra Coverage" та Шолом Top King (TKHGFC-EV)

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,5
  КОМФОРТ І ПОСАДА: 3,8
  ЗАХИСТ: 4,2
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,2
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,2

  Не дарма в нашому топі, половину рейтингу займають шоломи Тайського виробництва, вони справді найкращі за співвідношенням ціни та якості. На 5 позиції ми розглянемо особливості шоломів Top King: (TKHGEC-LV) "Extra Coverage" та (TKHGFC-EV). Основною відмінністю першого шолома є щільніший наповнювач в районі вилиць і чола, а так само задерте підборіддя для кращої фіксації щелепи. Друга модель специфічна гумками, а не шнурками зверху голови,своєю посадкою та оглядовістю, вона практично ідентично копіює модель Twins HGL-6, що розташована вище за списком у даному рейтингу найкращих шоломів для боксу.

  Зовнішній та внутрішній матеріал складається з натуральної шкіри. Ручна робота пошиття Тайськими майстрами. Наповнювач із трьох-шарової піни, відмінно гасить удари та оберігає голову від струсу. Підходять всім типів бойових мистецтв.

  • + посадка/огляд, захист, зовнішній матеріал
  • - не вистачає захисту від повітряного удару

  4. Шолом Hayabusa T3 Headgear

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,2
  Комфорт і посадка: 4,2
  ЗАХИСТ: 4,5
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,4
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,325

  Hayabusa входить до числа провідних брендів галузі, завдяки використанню найсучасніших технологій в екіпіруванні. Їхнє обладнання не тільки працює, а й приваблює своїм зовнішнім виглядом. Шолом T3 забезпечує широкий кут огляду та має низькопрофільну конструкцію.

  Ви можете використовувати його не тільки для спарингу, але і для кікбоксингу, боксу та тайського боксу. Головний убір має застібку T-Cross, що означає, що вона не зміщується під час тренування. Цей боксерський шолом також оснащений наповнювачем CrushZone, який забезпечує максимальне поглинання ударів та розсіювання сили.

  Хаябуса приділяє велику увагу деталям, і вони стежать за тим, щоб майстерність не була недбалою. Цей головний убір є надзвичайно міцним і дуже стійким, як і спортсмени, які його надягають.

  • + посадка/огляд, захист
  • - габарити (повністю цілісний наповнювач навколо всієї голови, збільшує площу для влучення), одного розміру

  3. Шолом Twins HGL-6

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,5
  КОМФОРТ І ПОСАДКА: 4,5
  ЗАХИСТ: 4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,375

  Завдяки ціні і якості даного шолома, він випередив нижче Hayabusa, що розташувався під ним. Шолом Twins HGL-6 чудовий. Він має відмінний ступінь захисту у плані пінного наповнювача. Найкращу посадку та оглядовість, від вас не буде прихований жоден удар суперника, а з недавніх пір, шолом отримав ще захист на вухах від повітряного удару, це те, чого так довго чекали від Twins.

  Зроблено повністю з натуральної шкіри, ручна робота пошиття в Таїланді. Підходить всім видів єдиноборств. Основною відмінністю шолома є гумки на тім'ячці, завдяки яким він зокрема і має таку неперевершену та комфортну посадку.

  • + посадка/огляд, якість
  • - немає

  2. Боксерський шолом TITLE Gel World Full Face Training Headgear

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,2
  КОМФОРТ І ПОСАДКА: 4,5
  ЗАХИСТ: 4,6
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,5
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,425

  Як випливає з назви Gel, цей шолом має певний захист гелю. Таким чином, ви не тільки отримаєте відповідну форму, але й зможете розраховувати на хорошу міцність. Шолом для боксу TITLE Gel World Full Face виконаний із багатошарової піни з гелевою підкладкою. І ця комбінація забезпечує вам комфорт та захист, про які ви навіть не мріяли. Має м'які підкладки на щоках, вухах, лобі та потилиці, що забезпечує повне покриття та відмінну посадку. З таким дизайном одягати та знімати цей головний убір дуже просто. Задня частина має застібку-липучку з еластичним шкіряним верхом для виконання цих індивідуальних налаштувань.

  Єдине, що турбує, те, що його внутрішня підкладка не замшева. Таким чином, можливо, якщо підібрати не вірний розмір, вам доведеться мати справу зі усуненням його під час спарингу.

  • + посадка/огляд, піна з гелем
  • - немає

  1. Боксерський шолом Cleto Reyes Cheek Protection Headgear

  ЦІНА/ЯКІСТЬ: 4,6
  КОМФОРТ І ПОСАДКА: 4,5
  ЗАХИСТ: 4,4
  ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК: 4,7
  ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА: 4,55

  Абсолютно найкращий захист від прямих ударів, який ви можете отримати без дуги для носа, Cleto Reyes грає як хітовий альбом. Повністю шкіряні, традиційно оброблені та посилені щоки на вилицях (характерна риса головних уборів у мексиканському стилі) у поєднанні з прекрасним периферійним зором. Традиційний, міцний і досить гарний шолом, Cleto Reyes може бути першим, останнім та єдиним головним убором, який вам коли-небудь знадобиться.

  Класичний тренувальний шолом Cleto Reyes, виготовлений у Мексиці з використанням набивання з волов'яної шкіри та спіненого латексу, має триточкову анатомічну форму: застібку на липучці, пряжку на підборідді та мереживне регулювання зверху.

  Він забезпечує гарний захист щік, скронь та області чола. Ваше підборіддя і нижня щелепа залишаються вразливими тому, якщо це проблема, подивіться на головний убір з бампером, але це вам додасть вага шолома і трохи втратите видимість.

  Триточкова система дійсно означає, що ви можете налаштувати його під себе у всіх відносинах, і вона залишається незмінною протягом усього тренування.

  Екіпірування Cleto Reyes широко використовується професіоналами у всьому світі. Вони забезпечують першокласну якість, максимальний захист та гарантовану довговічність. Якщо ви боєць зі стажем мулпросто хочете тренуватися у професійному бойовому екіпіруванні, то Cleto Reyes – це ваш бренд.

  • + посадка/огляд, якість, захист
  • - немає

  На цьому огляд підійшов до кінця, дякуємо за приділений час до нашого топ-10, сподіваємося він вам був корисний і цікавий, якщо так, то ділитеся їм зі знайомими, через наші кнопки соц. мереж. З усіма цими шоломами та цінами на них, ви можете ознайомитись у нашому каталозі – шоломів для боксу.

  Гарного вам дня!

  PS Використання матеріалів можливе лише при вказівці активного посилання на сайт sportgo.com.ua .