Як правильно намотувати боксерські бинти?

22.03.2021 11:58 Блог
    Як правильно намотувати боксерські бинти?

    Під час занять бойовими мистецтвами дуже важливо зберегти від ударів та травм суглоби та кістки. І особливо це стосується не натренованих новачків. Хоча, треба зазначити, що й професіонали нехтують безпекою. Крім іншого інвентаря, який буде потрібен спортсмену важливо не тільки мати в наявності боксерські бинти, але і знати, як замотати боксерські бинти будь-якого розміру.

    Що це боксерські бинти?

    Питання про те, як правильно намотувати боксерські бинти, дуже актуальне для багатьох спортсменів, але насамперед треба розібратися з тим, що це таке.

    Цей пристрій являє собою довгу стрічку, яка намотується на зап'ястя під час тренування або бою. Важливим елементом є наявність з одного кінця липучки, а з іншого – петельки. Будь-які інші варіації досить важкі в намотуванні, тому не варто тут винаходити велосипед, краще набувати саме такий вид інвентарю, щоб не гаяти багато часу, намотуючи його аналог.

    Види бинтів:

    Перш ніж цікавитися, як правильно намотувати боксерські бинти, давайте розглянемо, якими вони бувають. Їх розрізняють за довжиною стрічки та за еластичністю. У довжину вони можуть бути від двох із половиною до п'яти метрів. Для спортсмена середнього зросту підійде бинт три метри або трохи довше. Також розмір вибирається від методу намотування. Як правильно намотувати боксерські бинти ми вас навчимо нижче, а зараз ще трохи про види бинтів. За еластичністю поділяють еластичні та не еластичні. Перші досить комфортні, але можуть завести в глухий кут. Відразу після намотування може здатися, що бинт добре ліг, а під час бою стане ясно, що його перетягли. Інша справа не еластичні бинти, тому що ступеня натягу відчувається відразу під час намотування, також їх основою є бавовняна тканина, яка не викликає алергії та вбирає вологу. Як правильно намотувати боксерські бинти?


    Види обмотки рук:

    Отже, як правильно намотувати боксерські бинти? Це дуже важливе питання, тому що від цього залежить захист від травм та забитих місць. Сьогодні є кілька методів намотування даних виробів, але найпопулярнішими вважаються такі:

    Перший спосіб називають прямим

    В цьому випадку бинт намотується від суглоба кисті, далі ведеться навколо кістки, суглобів пальців, а потім йде назад до зап'ястя, де фіксується. Такий метод намотування вважається найпростішим і при цьому досить ефективним.

    Другий спосіб – «хрест»

    У цьому випадку фіксація виходить більшее щільною. Намотування відбувається наступним чином – спочатку обмотується суглоб зап'ястя, а потім нижні фаланги усі пальці, крім великого.

    Третій метод не має жодної назви

    Обмотуються кожні два пальці, а не кожний, як у попередньому методі. Отже, короткий алгоритм дій у цьому методі:

    • великий палець вдягається в петлю, а тіло бинта робить кілька обертів навколо зап'ястя.
    • великий палець фіксується оборотом стрічки.
    • потім обмотуються кісточки та пальці.
    • робиться ще один оборот між кісточками.
    • потім закріплюється липучкою.

    Декілька рекомендацій:

    1. не довіряйте нікому намотування бинтів, тому що вам треба самостійно регулювати ступінь натягу.
    2. бинт добре намотаний у тому випадку, коли рука в розслабленому стані, а стрічка не тисне, а коли вона напружена – то вироби комфортно обтягує кисть.
    3. після кожного використання сушіть їх, краще в не розмотаному стані, тому вони швидше розтягнуться.

    Професійні спортсмени вибирають для себе найзручніший метод намотування бинта, деякі навіть вигадують свій спосіб.