Як навчитися битися в домашніх умовах? Практичні поради

06.08.2021 12:06 Блог
    Як навчитися битися в домашніх умовах? Практичні поради

    Сьогодні кожен із нас може стати учасником бійки у будь-який час доби та в будь-якому місці. Щоб правильно вийти з неї, потрібно знати кілька правил. Але пам'ятайте "Найкраща бійка та, якої не було", не вступайте в бійку за можливості. Так ви убезпечите себе і можливо своїх близьких.

    Звичайно неможливо навчитися битися за кілька уроків, але зрозуміти принцип, і навчитися азам у домашніх умовах реально за великого бажання. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, як навчитися самостійно битися і як правильно боксувати грушу і що робити далі для свого фізичного розвитку. А подивитися та купити боксерський мішок ви можете на нашому сайті. Цей атрибут точно знадобиться вам спочатку будинку.

    Як навчитися битися

      1. Перше, що необхідно для того, щоб освоїти будь-яку навичку - це самомотивація і правильно поставлена мета. Тільки при великому бажанні можна досягти чогось, навчитися і вже після спробувати на практиці.
      2. Щодня докладати зусиль для навчання в домашніх умовах. Як показує практика, вдома навчитися битися складніше, ніж у залі. Тому потрібно приділяти більше часу та сил. Навіть якщо докладатимете максимум зусиль, цього буде недостатньо для хорошого результату.
      3. Вам потрібний наставник або тренер, який надасть онлайн-уроки. Чи зможе займатися з вами по відеозв'язку, вказувати на помилки, виправляти їх.
      4. Не намагайтеся освоїти всі техніки та напрямки відразу. Краще вибрати один напрямок, наприклад, бокс, і правильно навчитися боксувати.
      5. Для навчання будинку вам знадобиться інвентар, відповідно до обраного вами напрямку. Якщо це бокс, то придбайте рукавички, бинти та боксерський мішок.

      Декілька порад як правильно битися

      З чого ж розпочати навчання? І як правильно битися без травм та наслідків?

      Перше, що слід розуміти, це не потрібно боятися битися. У страху ви не вивчите техніку, не освоїте навички. А при кожному зіткненні з противником відчуватимете страх і всіляко уникати бій. Щоб позбутися страху, потрібно багато практикуватися самостійно і з партнерами. З кожним разом ви все більше почуватиметеся впевнено. Страх йтиме, а техніка напрацьовуватиметься. Всі удари та прийоми потрібно відпрацювати до автоматизму, так буде правильно.

      У разі нападу страх може з'явитися, це чисто психологічний фактор, але тіло згадає на підсвідомості відпрацьовані удари та техніки, і ви зможете впоратися із нападником.

      Далі, вивчайте не тільки удари та техніки нападу,а й захисту. Не забувайте про захист під час бою.

      Займіться загальною підготовкою тіла до тренувань. Щоб правильно боксувати і битися ваше тіло має бути готовим до нових навантажень. Для цього:

      • Обов'язково введіть кардіотренування (їзда велосипедом, біг, стрибки на скакалці). Такі вправи розвивають витривалість тіла загалом, швидкість і допомагають витримувати темп.
      • Зміцніть стан м'язів кора, преса та спини. Сильний верхній корпус має бути в тонусі. Почніть качати прес, робити гіперекстензію на турніку, скручування, планку. Планка - універсальна вправа для зміцнення м'язів рук, преса, спини та частково чотириголового м'яза спини.
      • Не ігноруйте такі вправи: віджимання, випади, присідання, вправи з гантелями та штанги. Вони допоможуть зміцнити руки для завдання сильних ударів.

      Як навчитися битися вдома самостійно - покрокові поради

      Після того, як ваша фізична форма покращилася, і ви відчуваєте в собі сили, стали впевненішими, можна приступати до підготовки інвентарю та облаштування спортивного куточка для занять вдома. Щоб навчиться битися вдома вам знадобиться:

      • Великі або невеликі боксерські мішки для розвитку потрібної техніки удару та його координації. Великі мішки підходять для тренувань з тайського боксу.
      • Кегля необхідна для відпрацювання ударів руками: аперкотів, хуків. Такий атрибут можете придбати за бажанням, виходячи з напряму, який вибрали для вивчення.
      • Рукавички та бинти. Одне може бути без іншого.
      • Капа і шолом, якщо практикуватимете з партнером. Захист вашої голови насамперед.

      Потім ви вибираєте цікавий вид бойового мистецтва, який вам подобається і найближче. І знаходите в ньому кілька основних прийомів нападу, і кілька прийомів захисту. Знайдіть навчальні відео або візьміть уроки у тренера і сконцентруйтеся на їх вивченні.

      Ще необхідно знати стандартні удари: джеб, хук та аперкот.

      Якщо хочете дати відсіч на вулиці, вам слід зміцнювати кісточки пальців. Для цього вам на допомогу віджимання на кулаках. Пам'ятайте! У конфліктній ситуації, що склалася, на вулиці не буде тейпу та рукавичок.

      Постійно практикуйтеся на боксерських мішках, грушах та спаринг-партнерах. Для відпрацювання техніки ударів відмінно підходять моделі-манекени, якщо немає спаринг-партнера. І не забувайте прийоми "бій з тінню" та відпрацювання ударів перед дзеркалом. Так ви можете помічати свої помилки та одразу виправляти їх.

      Навчання боксу в домашніх умовах - 5 головних порад

      Перед тим, як почати тренування самостійноДомашніх умовах складіть собі програму тренувань з боксу для початківців. До такої програми повинні обов'язково входити:

      • Розминка
      • Вправи на розвиток техніки та динаміки.
      • Робота з боксерською грушею або мішком.
      • Вправи в розвитку м'язів.

      Ретельно проводьте розминку, щоб не травмуватись під час тренування. Проведення розминки слід виконати так.

      Початок розминки – плавні кроки кімнатою. При цьому одночасно розминайте м'язи шиї, обертайте голову у боки та по колу.

      Потім прискорюйте ходу небагато. Різноманітно рухайте руками, а потім повертайте корпус. Обов'язково розминайте кисті та зап'ястя. Тому що ними треба буде багато працювати. Дуже легка вправа для самостійного тренування будинку це - кроки на місці з колінами, що високо піднімаються.

      Після розминки приділяйте час розвитку динаміки та техніки.

      Важлива порада початківцям - при навчанні, наприклад, боксу в домашніх умовах, після розминки слід відточувати стійки. Гантелі застосовувати у перші місяці тренування не потрібно. Вони можуть знадобитися лише через 2-3 місяці старанних тренувань.

      А стійки слід відточувати, щоби грамотно рухатися по майданчику. Після стійок приступайте до вивчення ударів і захисту. При вивченні ударів одночасно вивчайте як правильно боксувати. Не забудьте використати головний інвентар – боксерський мішок.

      Висновки

      Якщо хочете швидко навчитися битися самостійно, відкиньте всі страхи, невпевненість у собі та інші переконання.

      Бажання, час, місце та атрибутика допоможуть вам у навчанні. Перед початком навчання вивчіть усі правила техніки безпеки поводження з інвентарем. Виберіть напрямок, яким ви хочете займатися. А наш інтернет-магазин надасть вам найкращі вироби для занять боксом.

      Робіть якісно розминку, щоб уникнути травм під час занять. На перших заняттях ви повинні знати, як правильно бити грушу, щоб надалі у вас не було проблем з іншими техніками та відпрацюванням нових ударів.

      Пам'ятайте! Все залежить тільки від вас, вашого бажання, прагнення та зусиль. Навчитися битися можна самостійно, головне ваші сили та моральний дух. А решту вам надасть наш інтернет-магазин зі спортивного інвентарю. Підберемо боксерський мішок, що підійде для домашніх занять.